REDZI Digital – digitālā aģentūra

 1. Izveidots uzņēmums
 2. WEB projektu apkalpošanas
 3. WEB uzturēšana
 4. WEB izstrāde
 5. WEB dizains
 6. Digitālā aģentūra

REDZI Digital ir mūsdienīga un inovatīva digitālo risinājumu aģentūra, kas izceļas ar savu unikālo pieeju tīmekļa izstrādē un digitālā mārketingā.

REDZI Digital ir eksperts uzņēmumu digitālās klātbūtnes veicināšanā, piedāvājot risinājumus, kas ietver tīmekļa vietņu izveidi, e-komerciju un mārketingu, veidojot efektīvas un pielāgotas stratēģijas, lai veicinātu biznesa izaugsmi digitālajā vidē.

Skatīt projektu

Nozīmīgākie posmi

REDZI Digital uzņēmuma attīstība

Šī sadaļa atklāj REDZI Digital projektu attīstības posmus, no idejas dzimšanas līdz tā kļūšanai par nozīmīgu digitālo aģentūru, atspoguļojot mūsu ceļojumu un galvenos sasniegumus.

 • Uzņēmuma Dibināšana un Mērķis

  REDZI Digital tika dibināts ar mērķi nodrošināt efektīvus un kvalitatīvus WEB serveru sakārtošanas un uzturēšanas pakalpojumus. Šī bija nozīmīga sākuma stunda mūsu uzņēmumam, solis pretī tehnoloģiju nozares inovācijām.

 • WEB Uzturēšanas Pakalpojumu Sākums

  Šī datuma iezīmē mūsu pirmo lielo soli tehnoloģiju pasaulē, noslēdzot līgumus ar diviem nozīmīgiem klientiem WEB serveru uzturēšanā. Mēs izveidojām pilnvērtīgu izstrādes procesu, kas ietvēra GIT izmantošanu, testēšanu un automātisku izvietošanu produkcijas vidē.

 • Komandas Paplašināšana ar Raimondu

  Raimonda pievienošanās mūsu komandai iezīmēja jaunu posmu mūsu pakalpojumu paplašināšanā. Viņa ienākšana atvēra durvis jauniem pakalpojumiem, piemēram, video veidošanai un mūsu klātbūtnes stiprināšanai sociālajos tīklos. Sākam attīstīt TikTok kontu.

 • Dizainera un Jurista Pievienošanās

  Šis brīdis iezīmēja jaunu nodaļu mūsu uzņēmuma attīstībā, kad sākām sniegt pilnvērtīgus UI/UX dizaina pakalpojumus. Mūsu dizaina kvalitāte un pakalpojumu plašums ievērojami uzlabojās.

 • WooCommerce Pakalpojumu Uzsākšana

  Šis ir svarīgs solis mūsu digitālajā evolūcijā, piedāvājot WooCommerce bāzētus e-komercijas risinājumus. Šis pakalpojums ir balstīts uz mūsu plašo pieredzi un zināšanām e-komercijas jomā.

 • Magento Platformas Ieviešana

  Šis datums atzīmē vēl vienu svarīgu soli mūsu pakalpojumu paplašināšanā, ieviešot Magento platformu un AWS uzturēšanu. Tas piedāvā mūsu klientiem vēl plašākas iespējas e-komercijas jomā.

Mūsu radošās darbības apvienojums ar informāciju par aģentūru un arī internetveikalu

Vēlme būt atšķirīgiem

Aplūkojiet dažādus dinamiskus un novatoriskus projektus, ko esam realizējuši, atspoguļojot mūsu prasmes un kreativitāti.

Biežāk uzdotie jautājumi par REDZI Digital

Šeit ir biežāk uzdotie jautājumi par REDZI Digital, sniedzot atbildes uz galvenajiem jautājumiem par mūsu pakalpojumiem un pieeju.

Tīmekļa vietne
 • Kādi pakalpojumi ir pieejami caur REDZI Digital?

  REDZI Digital piedāvā pilna cikla tīmekļa vietņu izveidi. Mūsu pakalpojumā klāstā ir arī dizains, e-komercijas risinājumi, uzturēšanas, hosting, video veidošana pakalpojumu un mārketinga stratēģijas.
 • Kā REDZI Digital palīdz uzņēmumiem digitālajā vidē?

  Uzņēmums specializējas digitālās atpazīstāmības uzlabošanā, radot pielāgotus risinājumus biznesa augšanai un attīstībai.
 • Kādas ir REDZI Digital spējas tehniskajā izstrādē?

  REDZI Digital izceļas ar tehnisko izcilību, radošu domāšanu un stratēģisko plānošanu. Pamatā veidojam tīmekļa vietnes uz Wordpress CMS bāzes. Nepieciešamības gadījumā arī izstrādājam uz citām CMS platformām. Platformas pamatā izstrādājam uz Laravel Framework. Katrai vajadzībai atrodam piemērotāko risinājumu.
 • Kādi ir galvenie REDZI Digital sasniegumi?

  REDZI Digital lepojas ar spēju veidot efektīvus, klientu vajadzībām atbilstošus digitālos risinājumus. Mūs izvēlas klienti, kuriem nepieciešama individuāla pieeja un kvalitatīvs pakalpojums.
 • Kā sazināties ar REDZI Digital par projektu uzsākšanu?

  Lai sāktu sadarbību, interesentiem jāsazinās ar REDZI Digital caur to tīmekļa vietni vai norādītajiem kontaktdatiem.