ERP Sistēma Loģistikas uzņēmuma – Efektīva Kravu Pārvaldība un Uzlabota Darbības Efektivitāte

Šī sistēma, kas izstrādāta pirms 13 gadiem, bet joprojām ir aktīvā lietošanā, ir būtisks solis uzņēmuma digitalizācijā, aizstājot iepriekš izmantoto Access bāzēto sistēmu ar pilnībā tīmekļa bāzētu risinājumu.

ERP sistēma nodrošina ienākošo un izejošo kravu efektīvu reģistrāciju, pārkraušanas funkcionalitāti, pilnīgu kravu pārvaldību un precīzu noliktavas uzskaiti. Tā ir izstrādāta, izmantojot HTML, JS, PHP un MySQL tehnoloģijas, nodrošinot augstu veiktspēju un drošību. Pateicoties vairākiem kontroles posmiem un datu validācijai, uzņēmums ir spējis uzlabot datu kvalitāti un lietotāju ātrdarbību. Uzņēmums ir izteicis augstu apmierinātību ar sistēmu, atzīmējot tās nozīmīgo ieguldījumu precīzā uzņēmuma darbības pārvaldībā un klientu apkalpošanā.

Projekta Izstrādes Posmi un Metodika

Izstrādes Procesa Apskats

 1. Vajadzību Izpēte un Analīze

  Pirmajā posmā tika veikta detalizēta loģistikas uzņēmuma vajadzību un procesu analīze. Šis solis ietvēra sarunas ar darbiniekiem un vadību, lai saprastu esošās sistēmas trūkumus un nepieciešamās funkcijas jaunajā ERP sistēmā.

 2. Sistēmas Plānošana un Dizains

  Otrajā posmā tika izstrādāts ERP sistēmas strukturālais un funkcionalitātes dizains. Šajā posmā tika noteiktas galvenās sistēmas funkcijas un interfeisa izkārtojums, ņemot vērā lietotāju ērtības un uzņēmuma specifiskās prasības.

 3. Sistēmas Izstrāde

  Trešajā posmā notika paša risinājuma programmēšana, izmantojot HTML, JS, PHP un MySQL. Šajā fāzē tika uzbūvēta sistēmas pamatfunkcionalitāte, tai skaitā kravu reģistrācijas un pārvaldības moduļi.

 4. Testēšana un Kļūdu Labošana

  Ceturtajā posmā tika veikta intensīva sistēmas testēšana, lai identificētu un novērstu jebkādas tehniskas kļūdas. Šajā posmā tika pārbaudīta sistēmas veiktspēja, drošība un lietotāja pieredze.

 5. Sistēmas Ieviešana

  Piektajā posmā notika sistēmas ieviešana loģistikas uzņēmuma darbībā. Tas ietvēra sistēmas integrēšanu ar esošajām tehnoloģijām un datu migrāciju no vecās Access bāzētās sistēmas.

 6. Apmācība un Atbalsts

  Sestajā posmā tika nodrošināta darbinieku apmācība, lai viņi varētu efektīvi izmantot jauno sistēmu. Tika sniegts arī nepieciešamais tehniskais atbalsts un uzturēšana, nodrošinot sistēmas ilgtermiņa stabilitāti un efektivitāti.

Projektā Izmantotie Risinājumi

Izmantotie Rīki un Tehnoloģijas

Šajā projektā izmantotie rīki un tehnoloģijas ir rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu efektīvu un kvalitatīvu mājaslapas izstrādi. Mēs izmantojam mūsdienīgas programmēšanas valodas un tehnoloģijas, kas nodrošina augstu drošības un veiktspējas līmeni. Mūsu izstrādātās risinājumi garantē lietotājiem patīkamu un viegli lietojamu mājaslapas pieredzi.