Zirgaudzētava Kalēji

Projekts “Pāce Kalēji” ir mājaslapa, ko izstrādājām, kas veltīta zirgu audzēšanai, apmācībai un sacensību rīkošanai. Tas arī ietver informāciju par Angus tīršķirnes liellopu audzēšanu un pavairošanu, piedāvājot apmeklētājiem ieskatu saimniecības darbībā un pakalpojumos. Mājaslapa sniedz detalizētu informāciju par šiem diviem galvenajiem uzņēmuma darbības virzieniem, tostarp pakalpojumus un piedāvājumus, kas saistīti ar zirgu un liellopu audzēšanu.

Projekta Izstrādes Posmi un Metodika

Izstrādes Procesa Apskats

www.pacekaleji.com
  1. Tirgus izpēte

    Projektam tika veikta rūpīga Latvijas un Vācijas zirgaudzētavu tīmekļa vietņu izpēte, lai iegūtu skaidru izpratni par nozares standartiem un klientu vajadzībām.

  2. Dizains

    Dizaina izstrādē tika pievērsta uzmanība zirgaudzētavas stilam, lai nodrošinātu vizuālu saskaņu un atbilstību nozares specifikai.

  3. Izstrāde

    Mājaslapas izstrādē izmantots Oxygen builder, nodrošinot efektīvu darbu un pilnīgi responsīvu dizainu.

  4. Optimizēšana

    Veikta mājaslapas attēlu optimizācija uz WEBP formātu un veiksmīga veiktspējas uzlabošana izmantojot WP Rocket Cache pluginu.

  5. Animācijas

    Lai padarītu mājaslapu vizuāli pievilcīgāku un interaktīvāku, izmantots Motion.Page plugins.

  6. Publiskošana un uzturēšana

    Pēc projekta publiskošanas tiek nodrošināta tā pastāvīga uzturēšana un atjaunināšana, lai saglabātu mājaslapas aktualitāti un efektivitāti.

Projektā Izmantotie Risinājumi

Izmantotie Rīki un Tehnoloģijas

Šajā projektā izmantotie rīki un tehnoloģijas ir rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu efektīvu un kvalitatīvu mājaslapas izstrādi. Mēs izmantojam mūsdienīgas programmēšanas valodas un tehnoloģijas, kas nodrošina augstu drošības un veiktspējas līmeni. Mūsu izstrādātās risinājumi garantē lietotājiem patīkamu un viegli lietojamu mājaslapas pieredzi.