Transporta Loģistikas sistēma (CRM)

Šajā projektā es uzņēmos pilnīgu Loģistikas sistēmas transformāciju un uzlabošanu uzņēmumam, kas iepriekš bija atkarīgs no Excel tabulām. Sākot ar detalizētu procesu analīzi un sākuma izpēti, mēs veiksmīgi attīstījām un pielāgojām sistēmu, lai optimizētu visus loģistikas procesus. Tas ietvēra ne tikai loģistikas funkcionalitātes izstrādi un testēšanu uz PHP servera, bet arī rūpīgu Finanšu moduļa izveidi, kura ļāva klientam efektīvi pārvaldīt rēķinus un saņemt atskaites par darījumiem. Visbeidzot, mūsu panākums bija nodrošināt veiksmīgu grāmatvedības sistēmas integrāciju, kas ļāva klientam ērti izrakstīt rēķinus katram veiktajam darījumam. Šī sistēma tika izstrādāta pirms 13 gadiem un vēl joprojām kalpo kā pamata biznesa rīks, liecina par tās noturību un efektivitāti.

Projekta Izstrādes Posmi un Metodika

Izstrādes Procesa Apskats

 1. Procesu Analīze

  Sākotnēji es veicu dziļu izpēti par esošajiem procesiem, lai labāk saprastu klienta vajadzības un iespējamās uzlabojumu vietas.

 2. Dizains

  Izmantoju gatavu Admin paneļa Dashboards un pielāgoju to klienta specifiskajām funkcionalitātēm. Manā darbā bija svarīgi nodrošināt, ka izstrādātais dizains atbilst klienta vajadzībām un nodrošina optimālu lietojamību.

 3. Loģistikas funcionalitātes izstrāde

  Manā uzdevumā ietilpa Loģistikas sistēmas izstrāde, kuras darbība tika nodrošināta uz PHP servera, nodrošinot drošību un efektivitāti.

 4. Finanšu moduļa izstrāde

  Manā atbildībā bija izstrādāt un pielāgot Finanšu moduli, lai tas efektīvi integrētos ar esošajiem datiem un nodrošinātu klientam nepieciešamo rēķinu pārvaldību.

 5. Optimizēšana

  Veicu intensīvu datu bāzes optimizēšanu, jo darbojāmies ar lieliem datu apjomiem, un ātrdarbība bija būtiski svarīga. Izmantoju daudz cache dati.

 6. Publiskošana un uzturēšana

  Projekta ievešana un uzturēšana tika veikta ar vieglumu, jo sistēma ātri pierādīja savu efektivitāti, pārspējot Excel izmantošanu. Mūsu veiktā darba rezultātā sistēma tika sekmīgi ieviesta un uzturēta, nodrošinot uzņēmumam ievērojamu efektivitātes pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējo Excel risinājumu.

Projektā Izmantotie Risinājumi

Izmantotie Rīki un Tehnoloģijas

Šajā projektā tika rūpīgi atlasīti un izmantoti tehniskie rīki un tehnoloģijas, lai nodrošinātu efektīvu un augstas kvalitātes mājaslapas izstrādi. Mēs aktīvi izmantojām modernas programmēšanas valodas un tehnoloģijas, kas garantē augstu drošības līmeni un izcilu veiktspēju. Mūsu izstrādātie risinājumi tika veidoti ar nolūku sniegt lietotājiem patīkamu un viegli lietojamu mājaslapas pieredzi.