Grindeks Tīmekļa Vietnes Izstrāde

Projekts “Grindeks” bija viens no manām lielākajām un izaicinājumiem pilnākajām iniciatīvām, ņemot vērā, ka tas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas farmācijas nozarē. Projekta izstrāde prasīja dziļu tirgus un lietotāju vajadzību izpēti, kā arī rūpīgu lietotāju pieredzes (UX) analīzi. Mūsu mērķis bija izveidot tīmekļa vietni, kas atspoguļo Grindeks zīmola vērtības un nodrošina augstas kvalitātes lietotāju pieredzi. Projektā tika integrētas inovatīvas funkcijas un dizaina elementi, lai nodrošinātu viegli saprotamu un pievilcīgu tīmekļa vietni, kas atbilst gan uzņēmuma, gan tā klientu prasībām un gaidām.

Projekta Izstrādes Posmi un Metodika

Izstrādes Procesa Apskats

www.grindeks.com
 1. Tirgus izpēte

  Veikta plaša konkurentu izpēte Latvijā un Eiropā, analizējot tīmekļa vietņu struktūru un saturu, ņemot vērā, ka mājaslapa darbojas trīs dažādās valodās, katrai no tām piedāvājot unikālu saturu.

 2. Dizains

  Dizaina izstrāde tika veikta, sekojot precīzi definētām stila grāmatas vadlīnijām, nodrošinot, ka gala rezultāts pilnībā atbilst Grindeks zīmola identitātei. Īpaša uzmanība tika pievērsta lietotāju ērtumam un satura pieejamībai.

 3. Izstrāde

  Mājaslapas izstrādē tika izmantots Oxygen builder, kas nodrošināja gan efektīvu darba procesu, gan pilnībā adaptīvu dizainu. Valodas pārvaldībai tika izmantots WPML spraudnis, nodrošinot vienkāršu un efektīvu daudzvalodu atbalstu.

 4. Optimizēšana

  Mājaslapai tika veikta rūpīga attēlu optimizācija, izmantojot WEBP formātu, un veiktspējas uzlabošana ar WP Rocket Cache spraudņa palīdzību. Lai uzlabotu mājaslapas ātrdarbību, tika izmantots arī CloudFlare page cache.

 5. Satura migrēšana

  Satura pārnešana no vecās tīmekļa vietnes bija izaicinājums, jo tajā bija izmantots neatbilstošs valodu pārvaldības risinājums. Tas prasīja manuālu pieeju un precizitāti, lai nodrošinātu saturu pilnīgu un pareizu migrāciju.

 6. Publiskošana un uzturēšana

  Pēc projekta veiksmīgas publiskošanas, tiek nodrošināta tā nepārtraukta uzturēšana un atjaunināšana. Tas ietver regulāru satura atjaunošanu, tehnisko atbalstu un veiktspējas uzraudzību, lai garantētu mājaslapas aktualitāti, drošību un efektivitāti.

Projektā Izmantotie Risinājumi

Izmantotie Rīki un Tehnoloģijas

Šajā projektā izmantotie rīki un tehnoloģijas ir rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu efektīvu un kvalitatīvu mājaslapas izstrādi. Mēs izmantojam mūsdienīgas programmēšanas valodas un tehnoloģijas, kas nodrošina augstu drošības un veiktspējas līmeni. Mūsu izstrādātās risinājumi garantē lietotājiem patīkamu un viegli lietojamu mājaslapas pieredzi.