Inovatīva Pūre Šokolāde Tīmekļa Vietnes Dizaina un Animācijas Izstrāde

Atpakaļ

Mūsu komanda REDZI Digital nolēma radīt kaut ko īpašu – interaktīvu un vizuāli pievilcīgu projektu, kas izceļas ar savu unikālo dizainu un animāciju. Mūsu izvēle krita uz Latvijas saldumu ražotāja – Pūre šokolādes tīmekļa vietni (purechocolate.lv), kurai, mūsuprāt, bija nepieciešams mazs, bet nozīmīgs uzlabojums.

Radošais Process Figma un Animācijas Izveide Pūre Šokolādei

Mūsu dizainere, izmantojot Figma sistēmu, radīja izcilu dizainu un animāciju, kas spēlē galveno lomu mūsu projektā. Viņas izstrādātais darbs kļuva par virzītājspēku šī projekta attīstībā. Dizaineres radītais TikTok video ir kļuvis par iedvesmu tūkstošiem skatītāju.

Efektīva WordPress un Bricks Builder Izmantošana Pūre Šokolādes Projektā

Es nolēmu izstrādāt šo dizainu, izmantojot mūsdienīgus rīkus un tehnoloģijas:

 • WordPress
 • Bricks Builder
 • ACSS
 • Motion.Page

Sākotnēji biju ieplānojis, ka izstrāde prasīs apmēram 1 stundu, bet galu galā, lai izveidotu efektīvu un atkārtoti izmantojamu template, man vajadzēja aptuveni 1 stundu un 30 minūtes.

Bricks Builder Skats Kur Attēlos Kā Izstrādā Tīmekļa Vietni

Detalizēta Motion.Page Izmantošana Pūre Šokolādes Animāciju Izstrādē

Animācijām es izmantoju Motion.page, sadalot tās divās daļās: lapas ielādes animācija un scroll animācija. Šī pieeja ļāva mums radīt dinamisku un interaktīvu lietotāja pieredzi.

Lapas Ielādes Animācija

Pirms lapas pilnīgas ielādes, apmeklētāji tiek iesaistīti ar radoši izstrādātu animāciju, kas demonstrē pamata navigācijas elementus un pirmās lapas saturu. Šī animācija ir kā pirmā saziņa ar lietotāju, radot iespaidīgu un atmiņā paliekošu pieredzi. Tā ir izstrādāta, lai ne tikai informētu, bet arī izklaidētu un piesaistītu uzmanību, izmantojot gludas pārejas un vizuāli pievilcīgus elementus. Tā kalpo kā ievads mūsu tīmekļa vietnes vēstījumam un stilam, uzsverot mūsu radītā dizaina un animācijas kvalitāti. Lietotāja uzmanības piesaistīšana no pirmajām sekundēm ir kritiski svarīgi, un šī animācija veiksmīgi izceļ mūsu prasmes un radošumu.

Motion.page Ekrāna Skats Kur Pures Lapas Izstrāde Notiek

Scroll Animācija

Kad lietotājs sāk ritināt lapu, viņi tiek ierauti aizraujošā vizuālā ceļojumā, kurā fonā esošie trifeles attēli tiek animēti ar paralaksa efektu. Šī tehnika rada dziļuma un kustības ilūziju, piešķirot lapai dzīvīgumu un dinamismu. Attēli tiek kustināti dažādos ātrumos, radot interesi un uzturēt lietotāju uzmanību. Tas ir izsmalcināts veids, kā piešķirt stāstījumam papildu dimensiju un radīt vēl aizraujošāku lietotāja pieredzi. Šī animācija ir ideāli piemērota, lai demonstrētu mūsu radošās spējas un tehnoloģisko kompetenci, nodrošinot, ka katrs lapas skatījums ir neaizmirstams un unikāls.

Motion.page Ekrāna Skats Kur Pures Lapas Animācijas Izstrāde Scroll Efekts

Kopsavilkums

Šādas animācijas izstrāde nav sarežģīta, ja ir skaidra ideja un atbilstošs saturs. Tās izstrāde kopumā prasa aptuveni 2-3 stundas. Šādas interaktīvas un animētas funkcijas projektam piešķir unikālu izskatu un palīdz izcelties konkurences vidū.

Biežāk Uzdotie Jautājumi

 • Kas bija projekta galvenais mērķis?

  Mērķis bija radīt interaktīvu un vizuāli pievilcīgu projektu, kas izceļas ar unikālo dizainu un animāciju Pūre šokolādes tīmekļa vietnei.
 • Kādi rīki tika izmantoti šī projekta izstrādē?

  Projekta izstrādei tika izmantoti WordPress, Bricks Builder, ACSS, un Motion.Page.
 • Cik ilgs bija projekta izstrādes laiks?

  Lai izveidotu efektīvu un atkārtoti izmantojamu template, izstrādei kopumā bija nepieciešamas aptuveni 4stunda un 30 minūtes.
 • Kādas animācijas tika izstrādātas šajā projektā?

  Projekts ietvēra lapas ielādes animāciju un scroll animāciju, kas izmantoja Motion.Page rīku.
 • Kādas ir animācijas īpašības un to nozīme projekta kontekstā?

  Animācijas palīdz radīt dinamisku un interaktīvu lietotāja pieredzi, izceļot dizaina un tehnoloģisko kompetenci.
 • Kādas priekšrocības dod šāda veida tīmekļa vietnes animācijas?

  Šīs animācijas piešķir projektam unikālu izskatu, palīdzot izcelties konkurences vidū un nodrošinot neaizmirstamu lietotāja pieredzi.

Ekskluzīva šokolādes trifeļu kolekcija

Pirkt
Pures kaster ar trifelēm
Pures trifele Pures trifele Pures trifele Pures trifele

Svini dzīves īpašos mirkļus!

Pures trifele

Demonstrācija beigusies!