Mājaslapas Izstrāde: Kādas Ir Patiesās Izstrādes Izmaksas?

tīmekļa vietnecenas, izstrāde, pieejamība, SEO, WCAG, web izstrāde, woocommerce, wordpress
Mājaslapas izstrāde

Kad runa ir par mājaslapas izstrādi, viens no būtiskākajiem jautājumiem ir – cik tas maksā? Šajā rakstā mēs aplūkosim, no kā atkarīgas mājaslapas izstrādes cenas, balstoties uz mūsu aģentūras pieredzi un cenrādi.

Stundas Likmes Noteikšana

Mūsu aģentūrā mājaslapas izstrādes stundas likme ir 50 € plus PVN. Neatkarīgi no projekta sarežģītības, šī vienotā likme nodrošina caurspīdīgumu un vienkāršību cenu aprēķināšanā.

Izvēlētās Tehnoloģijas

Lielākoties izmantojam WordPress un WooCommerce, kas ir populāri risinājumi e-komercijas vietnēm, kā arī Bricks builder un Laravel framework. Šīs tehnoloģijas ļauj mums nodrošināt augstas kvalitātes mājaslapas, kas ir pielāgojamas un viegli uzturamas.

Dizaina Unikālums

Mēs piedāvājam pilnībā pielāgotu un unikālu dizainu katram klientam, izvairoties no gatavu šablonu izmantošanas. Tas nodrošina, ka katrs mūsu izstrādātais projekts ir unikāls un atbilst klienta vīzijai un zīmola identitātei.

Izstrādes Process

Mūsu izstrādes process seko līdzi nozares labākajām praksēm un standartiem, sākot no prasību analīzes līdz pat projekta pabeigšanai. Katra izstrādes fāze ir svarīga, lai nodrošinātu augstas kvalitātes gala produktu.

SEO un Pieejamības Standarti

Mūsu izstrādātie projekti atbilst visām SEO prasībām un ir pieejami saskaņā ar WCAG 2.0 standartiem. Tas nozīmē, ka mājaslapas ir optimizētas gan meklētājprogrammām, gan pieejamas plašākai auditorijai.

Projektu Izmaksas

Parasti mūsu mājaslapu izstrādes projekti sākas no 5000 €, savukārt e-komercijas vietnes – no 10 000 €. Galīgās izmaksas atkarīgas no klienta vēlmēm un projekta apjoma.

Garantija un Uzturēšana

Katrai mājaslapai piedāvājam 1 gada garantiju, lai nodrošinātu, ka visi iespējamie trūkumi tiek novērsti. Pēc garantijas perioda piedāvājam pilnvērtīgu mājaslapas uzturēšanu, kas ietver regulārus atjauninājumus un tehnisko uzturēšanu.

Mūsu mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes mājaslapas, kas atbilst mūsdienu digitālajām prasībām un palīdz uzņēmumiem sasniegt savus mērķus. Ja jūs interesē mājaslapas izstrāde, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par iespējām un izstrādes cenām!

Uzziniet Vairāk par WEB Izstrādes Inovācijām!

Pierakstieties jaunumu saņemšanai un iegūstiet pirmie ziņas par jaunākajām tīmekļa izstrādes tendencēm, padomiem un ekskluzīviem piedāvājumiem tieši savā e-pastā.

Nekādu Spam vēstuļu

e komercija wordpress
  • Ekskluzīvs Saturs

    Saņemiet personalizētus ieteikumus un resursus, kas palīdzēs jūsu uzņēmumam izcelties digitālajā vidē.

  • Profesionāļu Ieskatā

    Esi soli priekšā konkurentiem, iegūstot profesionāļu atziņas par tīmekļa izstrādes labākajām praksēm un stratēģijām.

  • Izdevīgas Akcijas

    Jūs būsiet pirmie, kas uzzinās par mūsu speciālajiem piedāvājumiem un atlaides kodiem, kas padarīs WEB izstrādi pieejamāku.